כשאומרים סרטוני אנימציה, ישר עולות לנו לראש שתי אפשרויות:

  1. לראות סרטון אנימציה עם כל המשפחה.
  2. הפקת סרטון אנימציה לעסק או סתם כדי להציג את המודל החדש של החברה שהתפתחה.

כשאנימיישן נכנסו לתמונה המשחק התחיל להשתנות.

הם פתחו אפשרויות רבות ומגוונות ואחת האפשרויות שלהם הינה להפיק סרטון עבור האירוע שלכם.

השלב הזה שבו אתם הולכים לבית דפוס, יושבים עם המעצב , הוא מראה לכם 150 עיצובים של הזמנות לחתונה ומתפאר ביכולות העיצוב המדהימות שלו .

אבל בדיוק ברגע הזה , אתם יושבים שם וחושבים , אוף , למה אני צריך לעשות את זה ?

הרי אני כבר ב- 2020 ! מה , אין אופציה אחרת ??

אז התשובה היא – יש אופציה חדשה.

תנו לי לספר לכם טיפה על הטריינד החדש שכבש את ישראל בתקופה האחרונה . הפקת סרטון אנימציה קצרצר – משהו כמו חצי דקה או טיפה יותר , שישמש עבורכם כהזמנה לאירוע.

אז זה בטח נשמע מטורף , להפיק סרטון עבור אירוע ?

מה אם אנחנו מדברים על הזמנה לחינה, הזמנה לברית, או אפילו הזמנה ליום הולדת . מי ישקיע עכשיו את הזמן והכסף על הדבר הזה ?

אז בדיוק מהסיבה הזאת קמו אתרים שפתרו את כל הבעיות הללו . היום , הודות לשכלולים הטכנולוגיים של 2020 , ניתן לעשות זאת בכמה לחיצות כפתור בודדות , ובמחיר שעולה כמעט כמו הזמנה רגילה . מה הרווחתם ?

פחות טרטור , משום שהכל מתנהל אונליין , יותר חוויה בקבלת הזמנה לאירוע כזו . ואולי בעיקר, סופסוף מישהו יקרא את ההזמנה ויזכור את התאריך של האירוע שלכם !

אבל אם לא בא לכם לפנק את האורחים שלכם בהזמנת אנימציה כזאת, אתם בטח לא תסרבו להכין להם סרטון אנימציה קצרצר שמראה את כל תהליך ההיכרות שלכם לפני החתונה ואת כל הדברים שהאורחים שלכם עדיין לא שמעו.

כשאנימיישן מפיקים סרטון אנימציה, הם יודעים לגעת בכל התמונה( או ההנפשה) , היכולת לתת את המערך הכולל בצורה מדויקת כדי שכשהאורחים שלכם יאמרו "וואו" איזו השקעה, יפה מצידם וכו'. היא יכולת שאנימיישן יודעת לייצר. תהנו!

30 תגובות

  1. You still need to be sexually aroused or stimulated to achieve an erection ED medication simply makes this process easier when the time is right cialis with priligy In 30 of our cases, prescriptions were issued although clear contraindications existed, in 80 no complete history was taken, in 70 inappropriate medical terminology was used, and in only two cases was the order form reviewed by a physician who identified himself

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.