כל אחד חולם לעבור לגור בבית המושלם, ועבור כל אחד התיאור של הבית המושלם הוא קצת שונה. לא מעט אנשים מחפשים קוטג' למכירה, מכיוון שמדובר על בית גדול במיוחד שבו הם יוכלו להגשים לא מעט מהחלומות שלהם. אך ברוב המקרים העלויות של קוטג'ים למכירה הן גבוהות במיוחד, כאלה שלרוב האנשים קשה מאוד לעמוד בהם.

freepik

אז האם באמת ניתן למצוא קוטג'ים למכירה במחיר של עד 2 מיליון שקל? או שמדובר על חלום שלא באמת יכול להתרחש? בדקנו עבורכם את הנושא הזה לעומק, כאשר החדשות הטובות הן שעם קצת ויתורים אתם תוכלו להגשים את החלום שלכם. כך שאם אתם חדורי מטרה לרכוש קוטג', המאמר הבא יכול להפוך בתוך זמן קצר את החלום שלכם למציאות.

קוטג'ים למכירה במרכז – יהיו יקרים מידיי

אם עומד לרשותכם תקציב של עד 2 מיליון שקל, יהיה לכם קשה מאוד למצוא קוטג'ים באזור המרכז. לרוב קוטג' במרכז יכול להגיע לאזור של 3-4 מיליון שקל במקרה הטוב, כך שמדובר על הוצאה כספית שהיא גבוהה בהרבה מהיכולות שלכם. כך שאם עומד לרשותכם תקציב מוגבל שאתם לא באמת יכולים לעבור אותו, האפשרות של מגורים במרכז חייבת לרדת מהפרק.

קוטג' למכירה בפריפרייה – אפשרי בהחלט!

האפשרות הראלית ביותר עבורכם אם אתם מחפשים קוטג'ים למכירה בתקציב של עד 2 מיליון שקל, זה פשוט לעבור לפריפרייה. בפריפרייה מחירי הדיור נמצאים ברף התחתון, כך שאתם תוכלו למצוא קוטג' מושלם – כזה שכנראה יענה על כל הציפיות שלכם. כמובן שיש ערים בפריפרייה שהן קצת יותר יקרות וגדולות, כך שאתם צריכים לבחון את האפשרויות וכמובן לבחור את העיר המושלמת עבורכם.

לא רוצים קוטג' מוכן? תרכשו קרקע!

עוד אפשרות שאתם יכולים לקחת אותה בחשבון על מנת שתוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות זה לרכוש קרקע. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של קרקעות בפריסה ארצית שזמינות לבנייה, ומיד לאחר הרכישה תוכלו להתחיל לבנות את הקוטג' שתמיד חלמתם עליו. כך לא רק שתקבלו קוטג' חדש, אתם גם תוכלו לשים את תשומת הלב שלכם על כל האלמנטים שחשובים לכם. גם כאן עדיין תוכלו במידה מסוימת שלא לעבור את רף 2 מיליון שקל.

תזכרו – אל תוותרו על החלומות שלכם

בסוף אתם צריכים לזכור כי החלומות שלכם הם האלמנטים שמניעים אתכם לאורך כל החיים, וללא חלומות יהיה לכם קשה מאוד לשבור שיאים בחיים. לכן אם אתם רוצים לגור בקוטג' אתם תוכלו לעשות זאת על ידי כמה ויתורים, ויתורים שיכול להיות שמבחינתכם הם לא כל כך משמעותיים. בסוף קוטג'ים למכירה בתקציב של עד 2 מיליון שקל זה דבר ראלי, כל עוד תמצאו את הערים הנכונות שבהן מחירי הדיור עדיין לא גבוהים כל כך.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.