לידה היא מאורע מרגש ביותר, כולם מצפים ומתכוננים לקראת התינוק החדש שיוולד ויביא עמו אושר גדול. אנשים רבים מתכוננים לקראת הלידה וחושבים איזו מתנה תוכל להיות שימושית ביותר עבור התינוק. במקרים רבים התינוק הוא זה שמקבל מתנות רבות והאם נדחקת הצידה. קניית מתנה לאמא הטרייה תשמח אותה ותביע מצדכם אכפתיות ואהבה אליה, בימים לא פשוטים של הסתגלות למצב חדש.

כיצד כדאי לבחור מתנה ליולדת עצמה? במאמר זה נסקור את האפשרויות המפנקות שישמחו וירוממו את ליבה של כל יולדת טרייה.

הקדישו מחשבה לבחירת המתנה

סוג המתנה וגודלה תלויים בקרבה שלכם ליולדת, החלטה על רכישת מתנה ליולדת צריכה להילקח במחשבה עמוקה ומהיכרות עמה, שכן כדאי לקנות ליולדת מתנה שתשמש אותה בצורה טובה. חשבו עליה ונסו לדמיין מה היא תאהב לקבל? מה יעשה לה טוב? לעיתים הדרך הכי טובה היא פשוט לשאול אותה, אך אם אתם רוצים להפתיע אותה הנה כמה אפשרויות שיכולות לעזור לכם בבחירת המתנה ליולדת הטרייה:

הזמנה לספא

הדבר היחיד שאישה צריכה אחרי לידה הוא קפיצה קטנה אל הרוגע, המנוחה והשקט. הספא הוא המקום המושלם שמעניק ליולדת את מה שהיא צריכה באמת. עיסוי מפנק או חבילת ספא, הכל תלוי בתקציב שלכם. ברכישת המתנה, כדאי לשים לב שתוקפו של השובר ארוך או לחילופין, לרכוש שובר פתוח, שכן אין לדעת מתי היולדת תרצה להשתמש במתנה.

ארוחת בוקר – פינוק ישראלי

ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום. במיוחד ליולדות. היא תמיד עשירה, מגוונת וטעימה. אפשרות נוספת למתנה היא הזמנת שובר לארוחת בוקר מפנקת בבית קפה, או הזמנת ארוחת בוקר לבית היולדת. כיום קיים שירות, התופס תאוצה לאחרונה, של אנשים המכינים מארזי ארוחות בוקר מפנקות וטריות בטווחי מחירים שונים ושולחים אותם אל בית הלקוח.

מארזי מתנות – פתרון שלם למתנה לאם ולתינוק

מתנה ייחודית ומתוקה יכולה להיות מארז שוקולדים איכותים. במקום זר פרחים, השקיעו בזר שוקולדים שניתן לשלב בתוכו מתנות עבור התינוק כמו דובי, חיתולי טטרה, שמיכה לתינוק ועוד. המארזים נקבעים לפי התקציב שלכם ומתאימים לכל כיס.

אם ברצונכם להשקיע ביצירת מתנה לאמא הטרייה שתהיה שימושית וטובה ביותר, שתשמש גם את התינוק וגם את היולדת, צרו מארז עם המוצרים הנחשבים ביותר לראשית חייו של התינוק – שמיכה, חיתולי פלנל, חיתולי טטרה, משטחי החתלה וקרמים שונים לעור התינוק. הוסיפו מתנות ייחודיות קטנות ליולדת שיעניקו לה מקסימום פינוק כמו מסיכות פנים, קרם גוף, בושם, לקים וכל מה שנראה לכם שיתאים ליולדת.

לסיכום, כל מתנה שתבחרו עבור היולדת היא לגיטימית וכנראה שתשמש אותה היטב. חשבו לפני שאתם רוכשים מתנה מה יוכל לקלוע לצורך היולדת ומה ישמח אותה. זה לא משנה איזו סוג מתנה תבחרו, החשוב ביותר הוא שתמשיכו להעניק לה תמיכה ולהיות שם בשבילה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.