צילום:freepik

"חפש תמיד רק את הטוב שבאמת נחוץ לדוב ושכח את הצרות שבחיים". כך מתחיל שירו של בלו הדוב מסרטו המפורסם של וולט דיסני (והאחרון שהספיק ליצור בחייו) "ספר הג'ונגל". דמות הדוב האבהית מספקת גם את האתנחתא הקומית המושלמת לעלילה ועומדת כמעט בניגוד גמור לכל הרצינות והקשיחות שבה מתנהלים חיי הג'ונגל. באופן די הגיוני, בלו הדב, יחד עם פו הדב, פדינגטון הדב ועוד עשרות דובים איקוניים נוספיים הפכו את הקשר בין בני האדם לדוב הפרוותי לחם וקרוב במיוחד ואין להתפלא על כך שאנו מאוד אוהבים אותם כבובות הפרווה האישיות שלנו.

למה דווקא דובי?

כולנו גדלנו על סיפורי דובים והורגלנו לילדות שבה דובוני הפרווה מצויים בכל חדר. לכן רכישת בובת דובי במתנה כיום תהווה לא רק מתנה מחממת לב ומקסימה, אלא גם משהו נוסטלגי, מתוק ותמים שמחזיר אותנו לילדות. את הדובי ניתן לקנות לכל סוגי האירועים, מיום הולדת ועד הצעת נישואין מרגשת ולהבדיל ממוצרים אחרים ורבים, אין לו גיל וכולם ישמחו לקבל אותו. מקטנטנים שיתכרבלו בנחת בחיקו של הדב ועד מבוגרים שישמחו לקבל מתנה כה שובת לב, ילדותית ומתוקה.

האם כדאי לקנות דובי ענק במתנה?

דובי ענק אוסף את כל יתרונותיה של בובת הפרווה הפופולרית בעולם ומוסיף להם נתוני גובה שאי אפשר לפספס. דובי מטר וחצי כבר נחשב לגדול מאוד ובשל מימדיו, הוא נחשב למתנה מושקעת מאוד, שמביעה אהבה גדולה. אבל אם חשבתם שזה מספיק גדול, חכו עד שתשמעו את הסיפור הבא: במהלך 2019 הצליחה קבוצת אנשים אי שם במקסיקו ליצור את הדובי הכי גדול בעולם: דוב ענק שגובהו נושק לעשרים מטרים ומשקלו הוא למעלה מארבעה טון. השם שניתן לדובי הוא קסוניטה והוא הועבר לתערוכה ייחודית שבה הוצג לציבור הרחב.

מבחר עצום של סוגי דובים

אמנם אין שום טעם להרשים אף אדם עם גודל כזה של בובה, אך דובי 2 מטר ואפילו שלושה עשויים להתאים למקבלי המתנה שלכם מאוד, לשמח אותם, להרשים אותם, להעלות חיוך ענק על פניהם ולאפשר לכם להביע את אהבתכם ואת גודל ההשקעה. הדובים מגיעים במבחר צבעים ודגמים, כאשר חלקם חלקים ללא אביזרים נוספים, חלקם יחזיקו לב או שניים או את הכיתוב I LOVE YOU, אחרים יגיעו כשהם מחובקים בשניים (בובת דוב ודובה) ואחרים ילבשו חולצה או כובע שעליהם כתוב דבר מה.

מעבר לכך תוכלו למצוא דובים עם נעליים, משקפיים, חפצים המעידים על תחביב טיפוסי כמו חכת דיג או מחבט בייסבול, בפרצופים והבעות שונות וסוגי לבוש שונים, מה שפותח בפניכם מגוון עצום של אפשרויות, שמתאימות לכל אירוע ולכל מטרה.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.